Najnowsze oferty pracy

  • Manager Sklepu Online

    Praca.pl   Choroszcz    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie e-sklepem i obsługa platform takich jak Prestashop i Allegro; Komunikacja z klientami, zarówno poprzez telefon, jak i e-mail; Aktualizacja oraz optymalizacja oferty produktowej i opisów; Przygotowywanie aukcji online oraz realizacja strategii sprzedażowych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Obsługi Sklepu Internetowego

CLIP SP. Z O.O.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2773 dni temu

Ogłoszenie numer: 1380219, z dnia 2016-11-11

Ze względu na planowane wejście na rynki zagraniczne, poszukujemy równieź osób do takiej samej pracy z biegłą znajomością j. ukraińskiego i j. czeskiego.

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa klienta
  • sprawna realizacja i wysyłka zamówień
  • aktualizacja danych, opisów i cen
  • wprowadzanie nowości
  • przygotowywanie i wysyłanie newslettera – akcje promocyjne, nowości
  • weryfikacja poprawności i aktualności serwisu internetowego
  • czuwanie nad dostępnością i aktualnością oferty produktowej
  • obróbka graficzna zdjęć produktów do sklepu internetowego
  • wystawianie aukcji na Allegro

Wymagania

  • znajomość  programu PrestaShop
  • mile widziana znajomość programu WF-Mag
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu graficznego Photoshop
  • mile widziana znajomość środowiska e-commerce
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu i wystawianiu oferty na Allegro
  • mile widziane będzie doświadczenie w tworzeniu działań marketingowych i reklamowych
  • komunikatywność i przyjazne usposobienie
  • odpowiedzialność, uczciwość oraz zaangażowanie
  • zadaniowe podejście do pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • miłą atmosferę w pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00