Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy

Securitas Polska Sp. z o. o.

Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Brzeg Dolny

31 dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Brzeg Dolny

Zakres zadań:

  •  ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  •  kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
  •  monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  •  sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • potrafiących pracować zespołowo,
  • komunikatywnych,
  • o wysokiej kulturze osobistej,
  • dyspozycyjnych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ochronie,
  • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  •  umowę o pracę na pełny etat, plus płatne nadgodziny,
  •  konkurencyjne wynagrodzenie,
  •  jasny i przejrzysty system premiowania,
  •  możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  •  rozbudowany pakiet szkoleń,
  •  ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,
  •  dofinansowanie do karnetów sportowych,

Informacje o ofercie pracy dostępne pod numerem 691-475-951

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.

Poznaj stanowisko: Ochroniarz
Ochroniarz (Pracownik Ochrony) - jest to osoba, która odpowiada za fizyczną ochronę osób i mienia oraz zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi szeroko rozumianego bezpieczeństwa publicznego. Ochroniarz musi posiadać licencję, aby wykonywać tę profesję (wedle ustawy o ochronie osób i mienia, która nakład takie wymagania). Poza tym osoba taka musi być ...
Praca Ochroniarz