Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Ochrony Fizycznej

Grupa Solid Security Sp. z o. o.

Biskupice Podgórne, Dzierżoniów, Kamieniec Ząbkowicki, Ziębice, Bielawa, Strzegom

15 dni temu

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Dzierżoniów, Kamieniec Ząbkowicki, Ziębice, Bielawa, Strzegom

Miejsce pracy: Obiekt przemysłowy w Biskupicach Podgórnych

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie czynności ochronnych strefa ekonomiczna obiektu przemysłowego
  • Kontrola ruchu kołowo-osobowego
  • Obchody na terenie obiektu

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z odprowadzaniem pełnych składek ZUS
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stawka 12 13 zł/h netto
  • Terminowa realizacja świadczeń
  • Praca w systemie 24/48
  • Darmowy transport do Biskupic Podgórnych pod Wrocławiem

Poznaj

Solid Security Sp. z o.o.

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej