Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany / fizyczny

Doel Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 3569392, z dnia 2020-08-19

Podstawę naszej działalności stanowią usługi w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji instalacji elektrycznych.

Aktualnie realizujemy dwa kontrakty - jeden w Szczecinie, drugi w okolicach Lublina. Poszukujemy osób dyspozycyjnych, gotowych do pracy na obu projektach.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • prace ziemne
  • montaż oświetlenia
  • układanie tras kablowych

Wymagania

  • dokładność
  • siła fizyczna
  • dyspozycyjność i chęć do pracy na terenie całego kraju
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od zakresu umiejętności i zaangażowania pracownika
  • wyposażenie i narzędzia
  • zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • zwrot kosztów dojazdu
Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany