Pracownik ogólnobudowlany -Tłumacz języka niemieckiego

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Lubelskie

8 dni temu

Miejsce pracy: Austria, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Tłumaczenie poleceń kilkuosobowej grupie budowlanej
  • Pogłębianie wiedzy i kwalifikacji związanych z budownictwem
  • Współpraca z innymi specjalistami na terenie budowu

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
  • Prawo jazdy kategorii „B”
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność  pracy w zespole

Proponujemy:

  • Możliwość pracy w nadgodzinach, długoterminowe projekty, elastyczny system rotacyjny
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)
  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany