Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Ogólnobudowlany

PHU BNS

Dolnośląskie

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2901026, z dnia 2019-12-31

PHU BNS

PHU BNS

Firma budowlana działająca na terenie Polski i Niemiec

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Poszukujemy chętnych do pracy pracowników do prac wykończeniowych. Monterów gipsowych, monterów okien, drzwi,
  • Poszukujemy monterów, pojedynczych osób jak i brygad.

Wymagania

  • Doświadczenia m.in. 3 m-ce,
  • Nie wymagamy języka jednak mile widziana będzie znajomość j.niemieckiego.

Oferujemy

  • Stale zlecenia na min. 2 lata,
  • Zapewniamy zakwaterowanie.

Wynagrodzenie

Od 8000 do 12000 PLN

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany