Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik ogólnobudowlany
Kuźnia Jawor SA
Jawor k. Legnicy
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
38 dni temu

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją,wysoką jakością i doświadczeniem.

Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

 

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowej inwestycji w postaci najnowocześniejszej
i w pełni zautomatyzowanej/zrobotyzowanej kuźni w Polsce
poszukujemy osoby nie bojącej się nowych wyzwań i otwartych na naukę najnowocześniejszych technologii stosowanych w Automotive oraz zakładach produkcyjnych, która dołączy do naszego zespołu jako:

Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Jawor k. Legnicy
Region: dolnośląskie
Twoją rolą będzie:
  • Wykonywanie serwisowych prac ogólnobudowlanych i porządkowych na terenie zakładu,
  • Usuwanie wad budowlanych,
  • Wykonywanie innych kluczowych prac budowlanych wg poleceń przełożonego.
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:
  • Dyspozycyjność i chęci do pracy,
  • Doświadczenia w obszarze prac remontowo-budowlanych,
  • Znajomości technik i narzędzi stosowanych w budownictwie.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie wypłacane na czas,
  • Stabilne zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie – bez pośredników,
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny – dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, prywatna opieka medyczna, karty Multisport i Multikino, bony świąteczne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z  zamieszczoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z  ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest KUŹNIA JAWOR SA z  siedzibą w Jaworze, ul. Kuziennicza 4. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Jednocześnie mam prawo dostępu do treści tych danych i możliwości ich zmiany i  usunięcia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Poznaj

KUŹNIA JAWOR SA

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy wiedzą, że mogą utożsamiać ją z wysoką precyzją i doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją odkuwek matrycowych ze stali węglowych i wysokostopowych. Naszą specjalnością jest kucie matrycowe i obróbka mechaniczna. Współpracujemy z czołowymi producentami europejskimi, a nasze wyroby doceniają liderzy branży motoryzacyjnej, maszynowej i górniczej.

 

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowej inwestycji w postaci najnowocześniejszej i w pełni zrobotyzowanej kuźni w Polsce poszukujemy osób nie bojących się nowych wyzwań i otwartych na naukę najnowocześniejszych technologii stosowanych w Automotive oraz zakładach produkcyjnych, która będą chętne dołączyć do naszego Zespołu.

Podobne oferty