Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Pralni

DEXTRA TEMP WORK AGENCY Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

26 dni temu

DEXTRA-Temp Work Agency Sp. z o.o. to firma z doświadczeniem w dziedzinie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz leasingu pracowniczego. Założona i prowadzona w Zabrzu przy Pl. Teatralnym 10 skupia się na wyszukiwaniu najlepszych pracowników, którym gwarantuje zatrudnienie w różnych rejonach Polski i Europy.

Dodatkowym atutem firmy jest znajomość zachodniego rynku pracy, dzięki wieloletnim kontaktom właścicieli firmy z przedsiębiorcami Europy Zachodniej. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja naszych Klientów, a zadowolenie pracowników jest naszym głównym celem. Nasza firma posiada Certyfikat Marszałka województwa śląskiego o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia Numer 8025 z dnia 27 lutego 2012 r.

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Miejsce pracy: Niemcy / Berlin, Leipzig, okolice Hanoweru

Opis stanowiska:

  • Segregowanie ubrań, pościeli
  • Przygotowanie rzeczy do prania
  • Składanie, pakowanie ubrań, pościeli
  • Obsługa maszyn pralniczych, magli itp.

Wymagania:

  • Chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • Dokładność i precyzja
  • Doświadczenie w zawodzie i komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę - miejsce pracy: Niemcy / Berlin, Leipzig
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Stawkę godzinową brutto 9,50€ lub 10,01€ (w zależności od projektu)
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Wsparcie naszego biura podczas całego okresu zatrudnienia

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny