Pracownik produkcji - branża meblarska

Serwis Personalny

Elbląg

7 dni temu

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to przede wszystkim RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE. Od lat tworzą firmę wyjątkowe kobiety, które dzięki swoim pomysłom, zaangażowaniu i profesjonalnej pracy kształtują ciągle wizerunek firmy. Spróbuj z Nami współpracy, aby się o tym przekonać!

 

Obecnie dla naszego klienta, lidera z branży meblarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - branża meblarska
Miejsce pracy: Elbląg
Nr ref.: PC/ELB/PRACOWNIK
Zakres obowiązków:
  • obróbka detali według aktualnych rysunków zleceń produkcyjnych
  • dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn, jak i również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów;
  • obsługa codzienna i okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska; dokonywanie przeglądów dziennych
Na czym polega praca?:

 

Praca polega na przygotowaniu elementów do wysyłki (obróbka, szlifowanie). Jest to praca przy maszynach na ocieplanej hali produkcyjnej.

 

Co oferujemy:
  • praca na 3 zmiany 6 dni w tygodniu (6-14/14-22/22-6)
  • powyżej 200h w miesiącu
  • stawka 17,00 zł brutto/h
  • premie od wydajności 400 zł brutto miesięcznie
  • pomagamy w zakwaterowaniu
  • legalne zatrudnienie – wyrabiamy karty pobytu, oświadczenia i zezwolenia
  • umowa zlecenie z ubezpieczeniem medycznym

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji.

 

 Aplikuj teraz 

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”

Poznaj

Serwis Personalny

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny 
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny