Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik produkcji i serwisu

Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Kostrzyn k. Poznania

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 2986760, z dnia 2020-01-17

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Kostrzyn k. Poznania

Opis stanowiska

  • Realizowanie uruchomień, napraw i diagnostyki urządzeń
  • Wspomaganie procesu produkcyjnego urządzeń
  • Sporządzanie raportów z napraw, diagnoz

Wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i sumienności
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uczciwość i chęć uczenia się

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego na wielu polach
  • Miła atmosferę pracy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny