Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji/Monter (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój

253 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój
Nr ref.: MON/TWE/0817
Obowiązki:

Poszukujemy osoby do zakładu produkcyjnego w Kudowie-Zdroju. Kobiet i mężczyzn.
Doświadczenie jest mile widziane, ale nie wymagane.
Jeśli nigdy nie pracowałeś na produkcji - także aplikuj. Każdy pracownik przechodzi szkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Wymagania:
  • dyspozycyjność i chęci do pracy na 3 zmiany,
  • praca polega na obsłudze maszyn, montażu drobnych elementów, pakowaniu gotowych produktów, wzrokowej kontroli jakości.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stałe, stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju dla najlepszych kandydatów,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji