Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji okien i drzwi PCV

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

24 dni temu

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Nr ref.: PPCV/LEI/N

Miejsce pracy: Niemcy / Lipsk

PRACA OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace przy produkcji okien i drzwi PCV w nowoczesnej i zautomatyzowanej fabryce w okolicach Lipska
  • Inne prace pomocnicze na produkcji

WYMAGANIA:

  • Mile widziana (nieobowiązkowa) komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku (produkcja drzwi i okien)
  • Mile widziane doświadczenie jako stolarz/pracownik produkcji metalu/produkcji z tworzywa sztucznego/ szklarz, itp.
  • Mile widziane osoby mobilne
  • Punktualność i niezawodność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat (min. 40-45 godz. tygodniowo)
  • Praca w bardzo dobrych warunkach w nowoczesnym pro-pracowniczym zakładzie produkcyjnym
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego i odzyskaniu). Możliwość otrzymania Kindergeld.
  • Stawka godzinowa 10,50 euro brutto/godzinę (wynagrodzenie miesięczne na poziomie 1.200 - 1.500 Euro netto na rękę)
  • Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%)
  • Premie półroczne (wakacyjna/ świąteczna)
Bądź na bieżąco! Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/MGsolutionsapt/
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (596)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (69)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (11)