Pracownik Produkcji Wiązek Kablowych

El-Cab Sp. z o.o.

Bolechowo-Osiedle, Szczepankowo k. Ostroroga

141 dni temu

Miejsce pracy: Bolechowo-Osiedle, Szczepankowo k. Ostroroga

El-Cab Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 r. i zajmuje się produkcją elementów wyposażenia pojazdów użytkowych oraz działalnością handlową, serwisową i doradczą w tym zakresie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:
  • układanie i montaż wiązek kablowych,
  • dbałość o przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia wdrażające w zakresie produkcji wiązek,
  • liczne szkolenia stanowiskowe i możliwość rozwoju zawodowego,
  • dowóz autobusem pracowniczym na wybranych trasach tj.
    Trasa 1. Wągrowiec –Skoki – Murowana Goślina – Bolechowo Osiedle,
    Trasa 2. Wągrowiec – Runowo – Sierniki – Lechlin – Popowo Kościelne – Rościnno - Karolewo- Bolechowo Osiedle,
    Trasa 3. Wągrowiec – Rogoźno – Studzieniec – Bolechowo Osiedle
    Trasa 4. Koziegłowy – Czerwonak – Owińska – Bolechowo Osiedle
    Trasa 5. Obrzycko –Ostroróg - Szamotuły – Szczepankowo
    Trasa 6. Popówko – Oborniki – Bolechowo Osiedle,
  • dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
  • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)”
Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...
Praca Robotnik Produkcyjny