Pracownik Produkcyjny

Manuli Hydraulics Polska S.A.

Katowice / Mysłowice

3 dni temu

Manuli Hydraulics Polska S.A

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego uruchamiamy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice / Mysłowice
Twoje obowiązki
  • Przestrzega i realizuje wszystkie obowiązujące w Spółce zarządzenia, polecenia oraz przepisy.
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Wykonywanie poleceń przełożonych oraz terminową ich realizację.
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
Nasze wymagania:
  • Chęć do pracy,
  • Dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy Ci:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia,
  • Pełen pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku dzieci w wieku szkolnym),
  • Ubezpieczenie grupowe PZU.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

ul. Brzezińska 50, 41-404 Mysłowice

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanym dalej RODO, informuję, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Manuli Hydraulics Polska S.A. z siedzibą pod adresem: ul. Brzezińska 50, 41-404 Mysłowice. Masz prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny