Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik remontowo-budowlany

Atut Rental Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

15 dni temu

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 29 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży  i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno  o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Opis stanowiska:
  • wykonywanie prac wykończeniowo-remontowych,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych,
  • sporadyczne wykonywanie przeglądów i drobnych napraw sprzętu budowlanego,
  • sporadyczne czyszczenie i konserwacja maszyn budowlanych,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
  • wiedza z zakresu budowlanego,
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu mechaniki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęci do pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • pakiet socjalny – opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, program MultiSport, dofinansowanie do urlopu,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Pracownicy są naszą największą wartością!

ATUT RENTAL Twoim Atutem!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATUT RENTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany

Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Robotnik Budowlany Praca Robotnik Budowlany

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental Sp. z o.o..