Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Merchandiser Dolnośląskie
Pracownik rozkładający towar

InterKadra Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław - pl. Dominikański
praca stacjonarna
2987 dni temu

Licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (wpisana do KRAZ pod nr 3372) InterKadra poszukuje osób do pracy w dniu 17.02.2016 w markecie na terenie Wrocławia.

Miejsce pracy: Wrocław - pl. Dominikański
Nr ref.: PP/GALERIA/0216/WR
Zadania:
  • układanie towaru,
  • prace porządkowe na terenie sklepu,
  • liczenie towaru.

Wymagania:
  • dyspozycyjności w dniu 17.02.2016 (środa) od godziny 21:00 do ok 6:00 rano,
  • pełnoletności.

Oferujemy:
  • praca w dniu 17.02.2016 r. w godzinach 21:00 - 6:00,
  • praca na terenie marketu wielkopowierzchniowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
  • stawka godzinowa,
  • przelew wynagrodzenia w terminie do 15 marca.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania aplikacji na adres praca.dolnyslask@interkadra.pl  z dopiskiem w temacie wiadomości PP/GALERIA/0216/WR.

Osoby zainteresowane zapraszamy również do biura InterKadry we Wrocławiu na ul. Rybackiej 9 (czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 16.00).

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)".