Pracownik Utrzymania Dróg

AVR S.A.

Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Żywiec

46 dni temu

Jesteśmy spółką zajmującą się utrzymaniem dróg i autostrad oraz realizacją usług komunalnych w zakresie odbioru odpadów, utrzymania zieleni i czystości w miastach i gminach.

W związku rozpoczęciem od dnia 01.01.2019 r. działalności na terenie dróg obsługiwanych przez Rejon Dróg Krajowych w Pszczynie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Żywiec
Zadania:
  • Patrolowanie dróg krajowych w okresie letnim i zimowym
  • Wykonywanie robót bieżącego utrzymania dróg krajowych
  • Wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i porządkowych
  • Kontrolowanie, konserwacja i monitorowanie urządzeń stanowiących infrastrukturę dróg krajowych
  • Zabezpieczanie miejsc zdarzeń drogowych lub innych zagrożeń występujących na drogach
  • Podjęcie działań interwencyjnych w razie zdarzenia na drodze
  • Zimowe utrzymanie dróg i chodników
  • Koszenie traw, utrzymanie czystości dróg
  • Stanowisko będzie podlegać Kierownikowi Obwodu
Wymagania:
  • Ważne prawo jazdy kat. min. B i/lub C lub wyższe
  • Doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi, ciężarowymi, oraz w obsłudze specjalistycznych maszyn i urządzeń budowlanych, HDS, podnośnik koszowy, koparki-ładowarki, kafary, sprężarki - będzie dużym atutem
  • Doświadczenia w branży drogowej, transportowej lub budowlanej - będzie dużym atutem
Oferujemy:
  • Stałą, pewną i stabilną pracę w perspektywie długoterminowej na pełny etat
  • Nowy sprzęt do pracy
  • Inwestycje w nowy sprzęt usprawniający prowadzone prace
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje