Praktyka w Centrum Operacji Księgowych

Orange Polska S.A.

Lublin

3 dni temu

Team Lublin

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Opieka i wsparcie mentora
  • Wynagrodzenie
Zadania
Zadania

  • wsparcie procesu ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych zgodnie z powierzonym zakresem zadań
  • rozliczanie transakcji standardowych w ramach obsługiwanego procesu
  • współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie rozliczeń i rozrachunków
  • poznanie i przestrzeganie zasad obiegu, kontroli, zabezpieczania oraz archiwizacji dokumentów finansowo – księgowych
  • podstawowa analiza zapisów w księgach rachunkowych
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • posiadasz status studenta: preferowany kierunek rachunkowość i finanse, ekonomia
  • posiadasz dobrą znajomość MS Excel
  • Interesujesz się obszarem księgowości i finansów (mile widziane doświadczenie)
  • masz gotowość do doskonalenia wiedzy i umiejętności
  • dbasz o szczegóły
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • 3 m-czną płatną praktykę
  • zdobycie doświadczeń
  • angażujące zadania
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
  • Rekruter

    Renata Szelągowska

Poznaj stanowisko: Praktykant
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant