Praktyka w Wydziale Obsługi Faktur i Rozliczeń Spółek

Orange Polska S.A.

Lublin

3 dni temu

Team Lublin

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Opieka i wsparcie mentora
  • Wynagrodzenie
Zadania
Zadania
  • księgowanie dokumentów zakupowych dotyczących zobowiązań w systemach finansowo księgowych
  • kontakt z dostawcami lub komórkami merytorycznymi w przypadku niekompletności przesłanych dokumentów lub nieprawidłowości w zakresie formalno-rachunkowym
  • weryfikacja i opiniowanie umów zakupu
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • chcesz się uczyć i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
  • lubisz pracę z ludźmi i systemami
  • posiadasz status studenta
  • jesteś dyspozycyjny/a minimum 35h/tygodniu
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • 3 miesięczną praktykę
  • realne wyzwania na co dzień
  • ciekawą pracę w fajnym zespole
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Proces rekrutacji w Orange

KrokAplikuj!
KrokSpotkajmy się!
KrokWitaj w Orange!

Poznaj stanowisko: Praktykant
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant