Praktykant / Młodszy Inżynier Budowy (roboty drogowe, mostowe lub branżowe)

POLAQUA Sp. z o.o.

Mykanów k. Częstochowy

126 dni temu

W związku z prowadzonym projektem budowy Autostrady A1 poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant / Młodszy Inżynier Budowy
(roboty drogowe, mostowe lub branżowe)
Miejsce pracy: Mykanów k. Częstochowy
ZADANIA:
 • wsparcie kadry inżynierskiej w bieżących zadaniach administracyjnych oraz technicznych;
 • zadania związane z postępem prac na projekcie;
 • udział w przygotowaniu dokumentów kontraktowych;
 • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót;
 • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców;
 • koordynacja logistyki na budowie;
 • bieżąca współpraca innymi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu;
 • inne zadanie zlecone przez kierownictwo projektu.
WYMAGANIA:
 • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo lub osoba w trakcie ostatnich lat studiów;
 • znajomość metod i technik budowlanych;
 • chęć rozwoju, otwartość na nową wiedzę oraz zdobywanie doświadczeń;
 • umiejętność pracy w zespole.
OFERUJEMY:
 • umowę o pracę, zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
 • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem ekspertów z branży;
 • opieka medyczna, inne benefity pracownicze

 

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

 

Poznaj

POLAQUA Sp. z o.o.

Działamy na rynku budowlanym od początku lat 90. Posiadamy bogaty portfel usług z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, kubaturowego, drogowego i paliwowego. Wymagający inwestor to klient, z którym lubimy współpracować. Oferujemy mu solidność, terminowość i niezawodność. Tworzymy projekty innowacyjne i wartościowe. Cenimy sobie dobre współdziałanie i stawiamy na optymalne połączenie potencjału wykonawczego i doświadczenia, potwierdzonego referencjami.

Zaczynaliśmy od budownictwa inżynieryjnego i do dziś ta branża jest filarem naszej działalności. Wykonujemy wszelkie prace z tego zakresu od odwodnienia terenu począwszy poprzez wzmacnianie podłoża i inne prace ziemne, na budowie oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej skończywszy.

Dopasowaliśmy się do potrzeby rynku i rozwinęliśmy działalność o inne budowlane specjalizacje. Realizujemy najtrudniejsze projekty, na przykład kompletne uzbrojenie podziemne i roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych czy centrów logistycznych. Tworzymy infrastrukturę terenów pod budownictwo i rozbudowę istniejącej infrastruktury miast i gmin, m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne oraz telekomunikacyjne.

Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w ramach ustalonych z inwestorami budżetów. Zebraliśmy doborową kadrę, stworzyliśmy bogaty i nowoczesny park maszynowy. Wydzieliliśmy w firmie cztery piony specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach:

    - PION INŻYNIERII ŚRODOWISKA
    - PION INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ
    - PION BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO
    - PION BUDOWNICTWA OGÓLNEGO
 

W celu wzmocnienia firmy i rozszerzenia oferty zbudowaliśmy Grupę Kapitałową, w którą włączyliśmy spółki wykonujące najbardziej specjalistyczne roboty.

Zaszczytem i wielkim wyzwaniem jest dla nas realizowanie zadań nowatorskich. Wszystkie inwestycje, zarówno już ukończone, jak i te planowane, otwierają ogromne perspektywy.

Poznaj stanowisko: Praktykant 
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant