Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Prezenter Oferty Turystycznej

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Lublin

70 dni temu

Biuro Podróży ITAKA

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 29 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego w Salonie Firmowym Sieci Wewnętrznej – prezentacja i sprzedaż dostępnych usług turystycznych, budowanie trwałych relacji z klientami firmy.

Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych
  • znajomość geografii oraz zagadnień turystyki zagranicznej
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin
  • komunikatywność, sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole i efektywnej organizacji pracy własnej
  • pasja poznawania świata

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w największym polskim biurze podróży
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • firmowe wyjazdy zagraniczne
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klientów Indywidualnych

Specjalista do spraw obsługi klientów indywidualnych jest osobą odpowiedzialną za prowadzenie bieżącej obsługi tychże klientów w oparciu o najwyższe standardy i wewnętrzne procedury. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest zaangażowana w realizację całokształtu procesów, związanych z obsługą klientów indywidualnych – począwszy od sporządzania niezbędnej dokumentacji, na podpisywaniu umów i ...
Specjalista ds. Obsługi Klientów Indywidualnych Praca Specjalista ds. Obsługi Klientów Indywidualnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (49)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (192)
Toruń (128)
Lubelskie:
Lublin (226)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (945)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2068)
Radom (183)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (81)