Zobacz więcej ofert pracy

Prezenter Radiowy

GRUPA WYDAWNICZA SŁOWO SP Z O O
lubelskie
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
724 dni temu

Ogłoszenie numer: 6953562, z dnia 2022-05-19

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy przed mikrofonem lub chciałbyś spróbować swoich sił w radio, masz dobry głos i dykcję, lubisz rozmawiać z ludźmi, znasz się na muzyce, ta propozycja jest dla Ciebie.

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: Dziennikarz

Opis stanowiska

  • przygotowanie, samodzielna realizacja i prowadzenie codziennych pasm programowych,
  • komunikacja i interakcja ze słuchaczami,
  • przygotowywanie informacji lokalnych.
  • miksowanie ramówek oraz playlisty

Wymagania

  • masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy przed mikrofonem
  • masz doskonały głos, nienaganną dykcję,
  • uważnie śledzisz bieżące wydarzenia, orientujesz się w bieżących sprawach dot. tematów lokalny i regionalnych,
  • jesteś kreatywny,
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • posiadasz umiejętność prowadzenia rozmów z gośćmi,
  • dbasz o poprawność językową i merytoryczną informacji,
  • umiesz przedstawiać informacje w sposób ciekawy i profesjonalny
  • posiadasz znajomość sprzętu i specjalistycznych programów min.  do montażu dźwięku
  • chcesz rozwijać umiejętności związane ze stanowiskiem i jesteś otwarty na nowe zadania

Oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy ( umowa o pracę lub b2b)
  • rozwój zawodowy,
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • prace w stabilnej firmie z tradycjami, ponad 30 lat na rynku.

Ze względu na posiadanie siedzib w większości dużych miast województwa lubelskiego, lokalizacja nie jest doprecyzowana.