Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Product Manager - ITSM

MWT Solutions sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5604 dni temu

Ogłoszenie numer: 56467, z dnia 2009-02-10

od 1998r. jest dystrybutorem rozwiązań do zarządzania infrastrukturą IT (ITSM), narzędzi zarządzania ciągłością działania przedsiębiorstw (BCP) i zarządzania ryzykiem (ERM). W naszym portfolio znajdują się produkty takich marek, jak ManageEngine, SunGard Strohl Systems, Chase Cooper czy ZOHO – liderów w poszczególnych segmentach rynku. Naszymi klientami są m.in. firmy z branży finansowej, energetycznej, zakłady produkcyjne oraz urzędy centralne i samorządowe.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: ITSM/02/09

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
  • rozwój obszaru produktowego ITSM / ITIL w ramach struktury firmy
  • współpraca z producentami oraz partnerami
  • budowanie bazy wiedzy oraz kompetencji merytorycznych w zakresie nadzorowanych produktów
  • wsparcie sprzedaży oraz promocji i marketingu produktów
  • Wymagania

  • praktyczna znajomość potrzeb średnich i dużych działów IT w obszarze zarządzania infrastrukturą IT / usługami IT
  • wiedza na temat produktów z obszarów servicedesk, data center, network management, applications management
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem usługami IT, w tym zastosowaniu procesów ITIL i wdrażaniem systemów zarządzania usługami informatycznymi,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość normy ISO 20000 będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację i tłumaczenie dokumentacji technicznej
  • Oferujemy

  • dostęp do najnowszych technologii i wiedzy z obszaru ITSM
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i tempa rozwoju,
  • pracę w zespole profesjonalistów zmotywowanych na rozwój,
  • duże możliwości rozwoju i kształtowania własnych zarobków,
  • szkolenia
  • Wynagrodzenie

    Od 5000 PLN