Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista C#

Moto-Profil Sp. z o.o.

Chorzów, Katowice (okolice)

7 dni temu

Dział IT to prężnie rozwijająca się struktura w firmie Moto-Profil, na której sukces składa się niemal 60 osób, podzielonych na kilka zespołów specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach (administracja, programowanie, obsługa klienta, itd.). Projekty realizowane przez dział IT skoncentrowane są wokół szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Obejmują m.in. e-commerce, ERP, WMS czy CRM. Rozwój działań wspieramy użyciem najnowszych rozwiązań wspomagających (JIRA, SalesForce, Git, TeamCity i inne) oraz technologii (ASP.NET MVC 5, NET Core 2.0, HTML5, CSS3, Knockout.js, Bootstrap, Xamarin, WebApi, Zend Framework PHP, Oracle, MSSQL Server). Praca w dziale IT umożliwia podnoszenie osobistych kwalifikacji przy wsparciu doświadczonego zespołu profesjonalistów.

Programista C#
Miejsce pracy: Chorzów, Katowice (okolice)

 

 

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
 • Bardzo dobrze znasz C#
 • Znasz bazy danych Oracle i język SQL
 • Masz doświadczenie w aplikacjach desktopowych opartych o WinForms
 • Masz doświadczenie w budowaniu serwisów opartych o WebAPI
 • Znasz technologię WebService
 • Znasz .NET Framework
Dodatkowym atutem będzie:
 • Doświadczenie w pracy z systemem JIRA
 • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
 • Doświadczenie w zarządzaniu architekturą mikroserwisów
 • Znajomość .NET Core 2.0
Zapewniamy Ci:
 • Zatrudnienie na podstawie umowy i pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym)
 • Możliwość wyboru ilości potrzebnych monitorów do pracy
 • Komfortowe warunki pracy (niezbędne wyposażenie stanowiska, parking, klimatyzacja itp.)
 • Pracę nad ciekawymi projektami tworzonymi przez nasz zespół
 • Elastyczne godziny pracy (7-15, 8-16, 9-17)
 • Krótki proces rekrutacji: rozmowa i test wiedzy podczas jednego spotkania
Możemy Ci zaoferować:
 • Stabilne zatrudnienie
 • Prywatna opieka medyczna
 • Ubezpieczenie na życie
 • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
 • Przyjazna atmosfera
 • System benefitów pracowniczych
 • Nowoczesne narzędzia pracy
 • Dogodna lokalizacja biura
 • Dofinansowanie do nauki języka obcego
 • Możliwośćrozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

 APLIKUJ TERAZ 

"Informujemy iż niektóre z benefitów dostępne są dla pracowników po roku pracy.


Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.


Wysłanie swojej oferty w procesie rekrutacyjnym na wyżej wymienione stanowisko, poprzez kliknięcie „Aplikuj teraz”, jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Moto-Profil.


Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Moto-Profil sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów. Ponadto, informujemy, że:

 • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Moto-Profil w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 12 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody na dalsze rekrutacje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 24 miesięcy.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
 • Wszelkie żądania proszę wysyłać na adres rekrutacja@moto-profil.pl lub iod@moto-profil.pl
 • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – GIODO, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
 • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany"

Poznaj

Moto-Profil Sp. z o.o.

Profesjonalny dystrybutor części samochodowych

Od 1993 roku specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych i akcesoriów. Jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów funkcjonowania na rynku części samochodowych. Jesteśmy importerem i przedstawicielem największych i najbardziej liczących się firm produkujących elementy niezbędne do napraw i wymian eksploatacyjnych w samochodach osobowych i dostawczych. Poza tym oferujemy również wyposażenie warsztatowe i rozwiązania informatyczne.

Poprzez sieć 1400 Partnerów Handlowych (hurtowni) docieramy do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całej Polski. Naszą strukturę dystrybucji opieramy na wysoce efektywnym, niezawodnym systemie logistycznym wspartym najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi.

Dzięki temu, że współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami, możemy zapewnić naszym Klientom bardzo dobre ceny na najlepsze na świecie części, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów i szybkość oraz wygodę ich dostawy.

W kontaktach z firmami współpracującymi olbrzymi nacisk kładziemy na partnerstwo i profesjonalne zaangażowanie w osiąganie obopólnych korzyści. Na rynku motoryzacyjnym kooperujemy z tymi partnerami, którzy chcą profesjonalnie i nowocześnie działać, zdając sobie sprawę z tego, że dzisiejsze warunki konkurencji wymagają marketingowego podejścia do klienta oraz ciągłego udoskonalania zarówno fachowej wiedzy pracowników, jak i jakości obsługi. Wykwalifikowany personel naszej firmy oraz płaska struktura organizacyjna przedsiębiorstwa zapewnia szybkie reakcje na dynamicznie zmieniającym się rynku motoryzacyjnym.

Nasza misja

Naszą misją jest wygodnie i terminowo dostarczać najwyższej jakości części zamienne i akcesoria samochodowe wraz z niezbędnym “know-how” do naszych Partnerów Handlowych poprzez niezawodny system logistyczny.

Filozofia działania i współpracy z Partnerami

Kluczem do sukcesu firmy Moto-Profil, a co za tym idzie, również do sukcesu firm współpracujących – naszych Partnerów Handlowych oraz dostawców, jest silna relacja z nimi oraz wysoce efektywny, solidny system dystrybucji gwarantujący szybkie, terminowe dostawy. Integralną częścią relacji z Partnerami jest przekazywanie najnowszych informacji technicznych i rynkowych poprzez różnorodne szkolenia, najnowsze oprogramowanie i inne kanały informacyjne. Równie istotna jest polityka nie zaopatrywania warsztatów bezpośrednio lecz wyłącznie poprzez sieć Partnerów Handlowych. Te podstawowe i elementarne zasady sprawiły, że jesteśmy postrzegani przez firmy współpracujące z nami jako solidny i pewny partner. Zasady te są również powodem, dzięki któremu jesteśmy dziś jednym z liderów rynku części samochodowych w Polsce.

Nasz wzrost

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nastąpił bardzo dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Firma, jako jeden z liderów rynku motoryzacyjnego, w dalszym ciągu kontynuuje swoją ekspansję na tym obszarze, powiększając liczbę dostawców i odbiorców oraz zwiększając zakres oferty produktowej, co jednocześnie skutkuje wzrostem sprzedaży i zadowolenia naszych Partnerów Handlowych oraz dostawców.

Poznaj stanowisko: Programista C#

Język C#, inaczej C Sharp, jest obiektowym językiem programowania, służącym do tworzenia programów dla środowiska .NET Framework, DotGNU, czy Mono. Język C# funkcjonuje na wielu platformach systemowych, posiada też wiele cech wspólnych z Object Pascalem, czy C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze ...
Programista C# Praca Programista C#

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Moto-Profil Sp. z o.o..

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Usługodawcę w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych Pracodawcy Praca.pl Sp. z o.o. jest Administratorem jego danych osobowych.

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (61)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (226)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (932)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2413)
Radom (167)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (227)
Nysa (77)
Podkarpackie:
Rzeszów (145)
Przemyśl (39)
Podlaskie:
Białystok (135)
Suwałki (45)
Łomża (21)
Pomorskie:
Gdańsk (492)
Gdynia (214)
Słupsk (71)
Śląskie:
Katowice (546)
Częstochowa (157)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (135)
Elbląg (110)
Ełk (82)
Wielkopolskie:
Poznań (709)
Kalisz (76)
Konin (42)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (330)
Koszalin (76)
Kołobrzeg (35)
Auchan (176)
Tesco (74)
Inditex (41)
Leroy Merlin (134)
Bricoman (8)
STRABAG (10)
ABB (20)
Accenture (286)
Carrefour (92)
PKO BP (338)
PwC (31)
KPMG (46)
Orange (20)
IKEA (26)
Budimex (51)

Rekrutują z Praca.pl