Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista C++

ON HR Consultants

Śląskie

2013 dni temu

Globalna firma świadcząca usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu poszukuje osób do pracy na stanowisko: Programista C++.

Miejsce pracy: śląskie

Zadania:

Osoba obejmująca stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • programowanie i testowanie systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową
  • pomoc przy projektowaniu
  • współpraca przy integracji komponentów technicznych i aplikacji
  • utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemu w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
  • wsparcie techniczne użytkowników systemu

Wymagania:
  • absolwenci kierunków technicznych (informatyki, telekomunikacji, elektroniki)
  • umiejętności programowania w języku C++ oraz w SQL i/lub PL/SQL
  • wiedza z obszaru baz danych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność programowania w innych językach
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
Oferujemy:
  • bogaty pakiet socjalny
  • szkolenia i programy rozwojowe
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • wsparcie mentora ułatwiające wykorzystanie możliwości rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy i odpowiednie narzędzia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Programista C++

Język C++, zdobywający rekordy popularności w latach 90. jest wciąż jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie. C++ to język ogólnego przeznaczenia, wieloparadygmatowy, umożliwiający programowanie obiektowe, proceduralne, czy generyczne. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze konkretnego ...
Programista C++ Praca Programista C++