• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Frontend

Comarch S.A.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1670 dni temu
Nr ref.: PF/PR

Miejsce pracy

Lublin

Godziny pracy

do ustalenia z kierownikiem

Rodzaj umowy

umowa o pracę

zapraszamy: od zaraz!

branża: IT

podróże służbowe

praca zdalna

kontakt z klientem

wyzwania projektowe

Dołącz do naszego zespołu projektowego jako Junior/Regular Frontend Developer! W Comarch stale poszukujemy zarówno doświadczonych programistów jak i studentów/absolwentów, którzy rozpoczynają swoją drogę kariery, mają za sobą pierwsze akademickie projekty i pragną szybko pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności w dziedzinie tworzenia aplikacji webowych. Rozwijaj razem z nami swoje umiejętności developerskie, twórz nowe funkcje oraz rozwiązania dla klientów z całego świata.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Doświadczenia z frameworkiem Angular 2+
  • Dobra znajomość Javascript, HTML5
  • Wiedza z zakresu PHP oraz SQL
  • Umiejętność:
    • stylowania aplikacji: CSS3, Sass/Less
    • wykorzystania narzędzi: Gulp/Webpack/Angular-cli/npm
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Wiedza na temat RWD, sposobu implementacji w aplikacjach webowych
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość:
    • NodeJs, ReactJS
    • frameworków: Bootstrap/Angular Material/PrimeNg
    • narzędzia Docker
TWOJE ZADANIA
  • Programowanie frontendu aplikacji (Angular, CSS3, HTML5)
  • Praca nad koncepcją i rozwojem aplikacji
  • Projektowanie i programowanie obiektowe
  • Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych
Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.