Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS

ASTEK Polska
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1078 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Dla międzynarodowego klienta z branży medycznej poszukuję Programisty iOS – praca 100% zdalna.

Zadania:
  • Tworzenie oprogramowania iOS, które bezpośrednio pomoże pacjentom na całym świecie w leczeniu cukrzycy
  • Kształtowanie procesu rozwoju produktu
  • Projektowanie komponentów aplikacji, jak i pełnej architektury aplikacji
  • Identyfikacja ryzyka i budowanie zespołu
  • Współpraca z Product Owner, Agile trainer, programistami, zespołem QA oraz  UX designer
  • Zachowanie najwyższych standardów jakości
Oczekiwania:
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia z iOS
  • Bardzo dobra wiedza i praktyczne doświadczenie ze Swift, Objective-C, Gradle
  • Doświadczenie z Material Design, Android Jetpack, SwiftUI, testami jednostkowymi, potokami ciągłej integracji, statyczną analizą kodu
  • Doświadczenie z popularnymi narzędziami i bibliotekami iOS (Alamofire, Combine, XCTest itp.), projektowaniem API i programowaniem reaktywnym
  • Doświadczenie w optymalizacji aplikacji mobilnych (wydajność, pamięć, zużycie energii, pamięć masowa)
  • Znajomość procesów ITIL i AGILE (SCRUM / KANBAN)
  • Angielski na poziomie min. B2 – komunikatywnym
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci