Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

Klient portalu Praca.pl
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4099 dni temu

Jedna z największych w Polsce grup podmiotów działających w branży edukacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista Java.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Zadania:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

  • utrzymanie i rozwój aplikacji
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem
Wymagania:
  • umiejętność programowania obiektowego w języku Java
  • bardzo dobrej znajomości SQL
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość co najmniej jednej z technologii: Spring, Hibernate, JSF, Swing będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy ciekawych projektach