Zobacz więcej ofert pracy

Programista MS AX 2012

Iglotex
lubelskie
praca stacjonarna
1075 dni temu

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. lubelskie

(PRACA ZDALNA CAŁA POLSKA)

Oferujemy:
  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B (dowolna forma zatrudnienia),
  • rozwój zawodowy w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań w obszarze IT dla firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży,
  • pracę w dynamicznym, zorientowanym biznesowo środowisku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.
Zadania na stanowisku:
  • administrowanie MS Dynamics AX 2012,
  • programowanie Morphix,
  • analiza i projektowanie MS Dynamics AX 2012,
  • prowadzenie dokumentacji.
Od kandydata oczekujemy:
  • praktycznej znajomości języka SQL,
  • umiejętności administrowania MS Dynamics AX 2012,
  • doświadczenia w zakresie programowania Morphix.

Zainteresowany/a? – APLIKUJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! :)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom których dane dotyczą przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.