Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   opolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Klient portalu Praca.pl
opolskie
praca stacjonarna
4132 dni temu

Firma informatyczna, dostarczająca unikalne rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii, poszukuje Programisty PHP.

Miejsce pracy: opolskie

Zadania:

Wśród głównych obowiązków, z jakimi przyjdzie mierzyć się osobie zatrudnionej na tym stanowisku będzie projektowanie, tworzenie oraz rozbudowa aplikacji w technologii PHP.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość PHP 5.0
  • minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w PHP
  • bardzo dobra znajomość Symfony
  • znajomość programowania obiektowego w JavaScript
  • praktyczna wiedza z obszaru technologii AJAX
  • znajomość standardów (X)HTML i CSS oraz SQL i XML

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość środowiska Linux
  • wiedza z zakresu baz danych MySQL i PostgresSQL
Oferujemy:
  • pracę przy projektach w Polsce i za granicą
  • pakiet atrakcyjnych szkoleń
  • możliwość współpracy z ludźmi twórczymi, pełnymi pasji i zadowolenia z wykonywanej pracy