Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   lubelskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Krakvet Marek Batko sp.k.
lubelskie
praca stacjonarna
3190 dni temu

Firma Krakvet Marek Batko sp.k. lider na rynku zoologicznym, największy sklep internetowy w Europie środkowo-wschodniej poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:
  • Rozwijanie platformy e-commerce.

  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań magazynowych

  • Praca nad aplikacjami CMS, CRM z użyciem najnowszych technologii.

  • Udział w procesie projektowym.

  • Kontakt z pracownikami firm zewnętrznych (zarówno polskich jak i zagranicznych).

Od kandydata oczekujemy:
  • Bardzo dobra znajomość PHP OOP.

  • Dobra znajomość baz danych (MySQL)

  • Dobra znajomość HTML, XHTML, CSS.

  • Dobra znajomość Javascript, Ajax.

  • Komunikatywna znajomość angielskiego.

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku programista.

  • Doświadczenie w tworzeniu dużych systemów.

  • Znajomość Doctrine ORM.

  • Znajomość systemu szablonów Smarty

  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową.

  • Doświadczenie w pracy z dowolnym systemem kontroli wersji (svn/git).

Pracownikom naszej firmy oferujemy:
  • Atrakcyjną i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość zakwaterowania przez rok dla kandydatów spoza Małopolski;

  • Możliwość pracy zdalnej*;

  • Długofalową współpracę przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę;

  • Budżet i możliwości techniczne, a także wsparcie innych działów firmy w realizacji Twoich pomysłów;

  • Pracę w młodym, otwartym i zgranym zespole ludzi tworzącym przyjazną atmosferę pracy;

  • Elastyczny czas pracy - dla nas liczy się wykonana praca;

  • Ciekawe wyzwania związane z różnymi międzynarodowymi projektami, na które Ty również masz wpływ

  • Własne stanowisko pracy wyposażone w dobry sprzęt , gdzie będziesz mógł wzbogacać swój warsztat;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego poprzez bogaty pakiet szkoleń;

  • Dodatkowe korzyści z karty Multisport oraz Benefit