Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Programista PHP

Agencja Reklamowa NEXUS
wielkopolskie, Dachowa koło Poznania
praca stacjonarna
5253 dni temu

Ogłoszenie numer: 87623, z dnia 2010-01-27

głównie zajmuje się tworzeniem stron internetowych, serwisów, sklepów internetowych oraz prezentacji multimedialnych. Poszukujemy:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Dachowa koło Poznania

Opis stanowiska

  • dobra znajomość SMARTY
  • znajomość html, php, mysql, javascript,
  • przygotowanie dokumentacji do stworzonych programów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wymagania

  • znajomość html, php, mysql, javascript

Oferujemy

  • praca na pełen etat, w młodym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie