Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista PLC

HOMAG

Poznań, Środa Wielkopolska

93 dni temu

Miejsce pracy:
Dział
R&D
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie koncepcji sterowania PLC dla maszyn i urządzeń;
  • Samodzielne pisanie programów PLC;
  • Przeprowadzanie symulacji oraz testów funkcyjnych;
  • Współpraca z Konstruktorami mechanicznymi i elektrycznymi;
  • Uruchamianie urządzeń na terenie zakładu lub w sytuacjach szczególnych u klienta;
  • Doraźnie wsparcie dla techników serwisu;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Automatyka;
  • Doświadczenie w tworzeniu koncepcji sterowania wraz z implementacją ;
  • Ugruntowana wiedza z zakresu sensoryki, aktoryki, techniki bezpieczeństwa ;
  • Umiejętność parametryzowania napędów;
  • Kreatywność, samodzielność, zorientowanie na cele, umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie lub j. niemieckiego;
  • Mile widziana umiejętność programowania w CoDeSys (opcjonalnie TwinCAT), TIA Portal;
Oferujemy:
  • Szkolenie z programowania w CoDeSys;
  • Pracę w renomowanej firmie dostarczającej produkty klasy premium;
  • Kontakt z nowoczesną technologią;
  • Praca w międzynarodowym zespole;
  • Dynamiczne środowisko pracy;
  • Pakiet socjalny, szeroki program szkoleniowy.

The Innovationeering Group.
Jeśli technologia jest Twoją pasją, a branża 4.0 całkowicie Cię fascynuje, to HOMAG jest miejscem dla Ciebie. Jako międzynarodowy dostawca rozwiązań dla przemysłu drzewnego jesteśmy otwarci na innowacyjne impulsy/rozwiązania, które sprawiają, że procesy są bardziej wydajne. Będziesz mieć swobodę działania w globalnym zespole w ramach stabilnego lidera globalnego rynku w drodze do cyfrowej epoki przemysłowej.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk