Zobacz więcej ofert pracy

Programista Robotów Przemysłowych

InPro electric Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
1295 dni temu

Jesteśmy globalną firmą z licznymi oddziałami w Niemczech i za granicą.
Dzięki temu jesteśmy dostępni dla naszych klientów na całym świecie jako partner w zakresie programowania, uruchamiania oraz instalacji elektrycznych.
Ze względu na nasze cele i realizacje w przemyśle motoryzacyjnym udało nam się przenieść nasze doświadczenie do wielu różnych obszarów przemysłu.
Wszystkie nasze działania koordynujemy z naszej centrali w Wolfsburgu.

Masz doświadczenie w programowaniu robotów?
Jesteś gotowy na nowe wyzwania?
Dołącz do InPro electric!

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Praca w systemie delegacyjnym na terenie Europy i Świata

Obowiązki:
  • programowanie robotów online.
Co jest dla nas ważne?
  • minimum 1 rok doświadczenia w przemyśle samochodowym,
  • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych – warunek konieczny,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
Oczekujemy:
  • znajomość programowania robotów przemysłowych takich jak: Kuka, ABB, FANUC,
  • znajomość standardu VASS.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia, dodatkowo rozliczenia za delegacje, nadgodziny,
  • pracę w międzynarodowym zespole w światowych koncernach samochodowych,
  • zapewniamy rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i certyfikowane,
  • prywatna opieka medyczna, ubrania robocze, narzędzia, komputer, telefon, zakwaterowanie w delegacjach, opiekę koordynatora,
  • praca w systemie 3 tygodnie na projekcie, 5-7 dni w domu,
  • firma zapewnia wsparcie w relokacji.