Zobacz więcej ofert pracy

Programista systemów wbudowanych

ZF Group
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1244 dni temu

Work at the forefront of automotive innovation with ZF, one of the world’s leading automotive suppliers.

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Tworzenie i implementacja algorytmów analizujących sytuacje na drodze;
  • Rozwój oprogramowania systemów wbudowanych w języku C;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji tworzonych komponentów oprogramowania;
  • Definiowanie i analiza architektury oprogramowania w oparciu o standard AUTOSAR;
  • Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie (m.in. USA, Niemcy,..).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, w tym studenci ostatnich lat (preferowane kierunki  elektronika/automatyka/informatyka);
  • Minimum rok doświadczenia i dobra znajomość programowania w języku C;
  • Znajomość podstaw elektroniki i architektury systemów mikroprocesorowych;
  • Znajomość magistrali samochodowych (np. CAN, Ethernet);
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz analizowania sytuacji na drodze.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w innych językach programowania (Python, C++);
  • Znajomość architektury AUTOSAR;
  • Znajomość systemów czasu rzeczywistego.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.