Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista

MOSTVA Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Jastrzębie Zdrój, Żory, Rybnik, Pszczyna, Goczałkowice Zdrój, Cieszyn, Koniaków, Milówka, Rabka Zdrój, Katowice

1 dzień temu

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o.
w związku z dalszym dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko

Programista

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Jastrzębie Zdrój, Żory, Rybnik, Pszczyna, Goczałkowice Zdrój, Cieszyn, Koniaków, Milówka, Rabka Zdrój, Katowice

Główne obowiązki:
  • tworzenie, testowanie i dokumentowanie oprogramowania informatycznego:
    • aplikacje desktopowe
    • aplikacje mobilne
    • aplikacje Webowe
    • serwisy wymiany danych
  • tworzenie raportów, zestawień i statystyk na potrzeby firmy
  • utrzymywanie systemów informatycznych poprzez monitorowanie, identyfikowanie i korygowanie defektów w oprogramowaniu
  • wsparcie użytkowników systemu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki
  • znajomość środowisk, metod i technik programistycznych:
    • preferowane: C#, ASP.NET MVC
    • mile widziana znajomość środowiska Clarion firmy SoftVelocity
  • bardzo dobra znajomość języka SQL
  • zdolności analityczne oraz organizacyjne
  • znajomość języka angielskiego – przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność komunikacji i pracy zespołowej
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na pełen etat lub umowę b2b
  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet świadczeń socjalnych – opieka medyczna Medicover, pakiety rekreacyjno-sportowe Multisport, ubezpieczenie na życie, wypłaty z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych – w przypadku umowy o pracę
  • przygotowanie do profesjonalnej realizacji zadań oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej profesjonalne rozwiązania logistyczne dla branży samochodowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV w zakresie przekraczającym dane określone w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Programista, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)."

W przypadku, gdy CV ma być wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MOSTVA sp. z o.o. dodatkowo prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat od zakończenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)."

Administratorem Państwa danych osobowych jest MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej. Pełna informacja odnoście przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem: www.mostva.com.pl/klauzula2.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Programista C#

Język C#, inaczej C Sharp, jest obiektowym językiem programowania, służącym do tworzenia programów dla środowiska .NET Framework, DotGNU, czy Mono. Język C# funkcjonuje na wielu platformach systemowych, posiada też wiele cech wspólnych z Object Pascalem, czy C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze ...
Programista C# Praca Programista C#

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest MOSTVA Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (59)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (289)
Toruń (169)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (827)
Tarnów (107)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2131)
Radom (165)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (260)
Nysa (64)