Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zespołu Programowania

    Asseco Data Systems S.A.   wielkopolskie    praca zdalna   za 3 dni wygasa
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    7 dni
    Zadania: kierowanie zespołem programistów, czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania, zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi, opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Scrum Master Wielkopolskie
Project Manager / Scrum Master

ASTEK Polska
wielkopolskie
praca stacjonarna
1262 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Project Manager/Scrum Master poszukiwany !!!
100 % zdalnie
Stawka: do 730 zł netto + VAT/dzień/B2B

Wymagania:
  • 1-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Doświadczenie w pracy w Scrum / Kanban
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zrozumienie cyklu życia / etapów rozwoju oprogramowania i jego wdrażania
  • Podstawowa znajomość integracji API / ETL
  • Umiejętności organizacyjne, negocjacyjne, rozwiązywania konfliktów
  • Umiejętność zarządzanie jednocześnie wieloma autonomicznymi inicjatywami
  • Doskonałe umiejętności miękkie
  • Proaktywność
Mile widziane:
  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych i obejmujących różne strefy czasowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskami i / lub dostępem / bezpieczeństwem
  • Znajomość narzędzi (Google Apps, JIRA, Smartsheet, Trello)
  • Doświadczenie QA

Zarządzanie projektami to Twoja pasja?

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci