Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Project Manager

Weiss Sp. z o.o.
świętokrzyskie, OSTROWIEC ŚW.
praca stacjonarna
6129 dni temu

Ogłoszenie numer: 32267, z dnia 2007-08-07

Przedstawicielstwo firmy WEISS A/S Dania. Produkcja, sprzedaż, montaż kotłowni opalanych bio-paliwami.

Miejsce pracy: świętokrzyskie, OSTROWIEC ŚW.

Nr Ref.: WP/AL/001

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: prowadzenie inwestycji budowlanych od projektu po realizację prowadzenie procedury administracyjnej związanej z inwestycją przygotowywanie planów realizacji inwestycji koordynacja i nadzór inwestycji prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją inwestycji rozliczanie kosztów inwestycji

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, mechanika, budownictwo, architektura, inżynieria środowiska) doświadczenie na podobnym stanowisku (udział w co najmniej jednej realizacji projektu inwestycyjnego) wymagana znajomość języka angielskiego wskazana znajomość przepisów budowlanych umiejętność obsługi komputera w zakresie programów biurowych prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku.