Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Instalacji Elektrycznych

Horyzont Doradztwo Personalne

Piekary Śląskie

103 dni temu

 Naszym Klientem jest atrakcyjna, średniej wielkości firma specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Firma dostarcza nowatorskie produkty i technologie polskim, jak i zagranicznym klientom.

Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Nr Ref.: 3670/2018/PR

Zadania:
  • projektowanie od strony elektrycznej systemów automatyki dla branży maszynowej,
  • przygotowywanie dokumentacji elektrycznej,
  • dobór aparatury, wyposażenia i rozwiązań na potrzeby projektu,
  • nadzorowanie prac montażowych układów automatyki (praca stacjonarna).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,
  • znajomość środowiska EPLAN,
  • znajomość aparatury używanej w układach automatyki,
  • znajomość standardów dokumentacji elektrycznych,
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu dokumentacji elektrycznej dla przemysłu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę z doświadczonym zespołem inżynierskim,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologii
  • projektowania układów automatyki,
  • realizację różnorodnych projektów w dziedzinie automatyki,
  • elastyczny czas pracy,
  • dobrą atmosferę współpracy.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)