Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Projektant instalacji sanitarnych

Remitent sp. z o. o.

Śląskie

48 dni temu

Wykonujemy roboty związane z:
  • wykonaniem sieci zewnętrznych : kan.sanitarna, kan.deszczowa, sieci
  • wodociągowe i pożarowe, sieci gazowe ( wraz z montażem armatury)
  • kan. podposadzkowa
  • wykonanie montażu separatorów, komór, pompowni
  • wykonanie montażu zbiorników retencyjnych itp.
  • na obiektach typu: galerie handlowe, centra logistyczne, zakłady przemysłowe,
  • osiedla mieszkaniowe, centra biurowo-wystawiennicze.
Opis stanowiska:
  • tworzenie projektów instalacji w środowisku CAD
  • tworzenie dokumentacji technicznej do pozwolenia na budowę oraz projektów wykonawczych
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej dla realizowanych projektów
  • tworzenie koncepcji instalacji dla obiektów na potrzeby marketingu i ofertowania
  • koordynacja działań projektowych w zakresie instalacji, współpraca z branżowcami
  • bieżąca współpraca z kierownikami na budowie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji w budownictwie przemysłowym, znajomość programu AutoCad oraz innych niezbędnych narzędzi obliczeniowych
  • kreatywne i otwarte podejście do instalacji i umiejętność optymalizacji rozwiązań technicznych i materiałowych
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji w budownictwie przemysłowym
Oferujemy:
  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • praca w młodym i aktywnym zespole

Poznaj

Firma Remitent Sp. z o.o. powstała w 2002 roku, a jej siedziba znajduje się w Mysłowicach (Śląsk). Posiadamy wszelkie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w branży instalacyjnej i drogowej. Pozwala nam to być jednym z wiodących wykonawców w Polsce!
Naszą misją jest spełnianie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych i ekonomicznych rozwiązań, aby każda inwestycja przynosiła najlepsze korzyści.
Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant