Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Projektant Konstrukcji Stalowych Hal

FPUH KOBEX Stanisław Rembisz
świętokrzyskie, Rudnik nad Sanem
praca stacjonarna
4803 dni temu

Ogłoszenie numer: 140561, z dnia 2011-03-28

Jesteśmy dynamicznie rozwijajacą się  firmą. Oferujemy alternatywę dla budownictwa tradycyjnego w postaci konstrukcji stalowych hali. Projektujemy i wykonujemy gotowe hale magazynowe przemysłowe handlowe produkcyjne. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Rudnik nad Sanem

Opis stanowiska

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej, wykonawczej i warsztatowej konstrukcji stalowych hal
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych
  • Projektowanie fundamentów z przeznaczeniem pod stalowe hale
  • Sprawdzanie projektów pod kątem kompletności, zgodności ze standardami i wymogami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno budowlanej bez ograniczeń
  • Doświadczenie w projektowaniu budynków o konstrukcji stalowej
  • Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i norm dotyczących projektowania
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad,  Rm-Win, Robot lub innych wspomagających projektowanie konstrukcji
  • Wzorowa organizacja pracy, komunikatywnosć oraz zorientowanie na cel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy