Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Projektantów budowlanych w 5 branżach

STEKOP S.A. ZPCh
lubelskie, Białystok
praca stacjonarna
6285 dni temu

Ogłoszenie numer: 27090, z dnia 2007-03-07

Firma STEKOP S.A. zajmuje się projektowaniem i instalacją elektronicznych i fizycznych systemów zabezpieczeń. Posiadamy własne biuro projektowe zatrudniające specjalistów (z uprawnieniami projektantów i ) z branży zabezpieczeń technicznych. Współpracujemy z podwykonawcami z innych branży, w tym z branży elektrycznej, telekomunikacyjnej, konstrukcyjno-budowlanej. Wykonujemy prace na rzecz wojska, instytucji rządowych, przedsiębiorstw państwowych i firm prywatnych

Miejsce pracy: lubelskie, Białystok

Opis stanowiska

Zależy nam na osobach i/lub firmach do współpracy w pracach projektowych i wykonawstwie oraz przygotowaniach do przetargów w zakresie prac budowlanych. Poszukujemy osób do zespołów projektowych składających się z osób z uprawnieniami projektowo-budowlanymi w branży architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej, elektrycznej oraz innych branż.

Wymagania

Uprawnienia projektowo-budowlane w co najmniej jednej z branż: - architektonicznej, - konstrukcyjno-budowlanej, - sanitarnej, - elektrycznej. Członkostwo właściwej izby. Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego o klauzuli "Poufne", "Tajne" lub wyższe.

Oferujemy

Współpracę w ramach prowadzonych projektów i wygranych przetargów. Rozliczenia zgodnie z uzgodnionymi indywidualnie kwot i terminów. Wsparcie prawne. Posiadamy stanowisko komputerowe do przetwarzania IN (do "tajnej'). Posiadamy "Świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego".