Promotor projektu

INSPIRO TEAM SP. Z O.O

Wielkopolskie

2 dni temu

więcej informacji o firmie na stronie www: inspiro.team

Promotor projektu
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie
Rekrutacja odbędzie się po 17.01.2021 

Opis stanowiska: 

Praca polega na odwiedzaniu wylosowanych adresów, podczas wizyty w gospodarstwie domowym Promotor projektu ma zadanie przedstawić informację na temat badania i zachęcić respondentów do udziału w badaniu. 

Rozpoczęcie pracy na tym stanowisku poprzedza szkolenie online na temat metody badania oraz szkolenie projektowe, promotor otrzymuje materiały a następnie wypełnia test wiedzy. 

Pozytywny wynik testu pozwala na rozpoczęcie pracy.

 

Wymagania: 
 • dyspozycyjności 2/4 godziny dziennie po godzinie 16:00 
 • umiejętności interpersonalne 
 • samodzielności i umiejętności organizacji pracy 
 • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
 • gotowości do codziennego raportowania pracy 
 • nastawienia na adaptację celów
 • telefon lub tablet z dostępem do internetu (ze względu na crm)
 • mile widziane prawo jazdy i samochód, ze względu na konieczność dotarcia pod wskazane adresy 
Oferujemy: 
 • wynagrodzenie podstawowe za godzinę pracy: 19 zł brutto 
 • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy 
 • bezpłatne szkolenia 
 • wsparcie kierownika projektu 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 APLIKUJ TERAZ 

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych, po przesłaniu zgłoszenia rekrutacyjnego, jest Inspiro Team sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach (08-110), ul. 11 listopada 9, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000808525 , posługującej się nr NIP: 8212665501 oraz REGON: 384641744; 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko ankietera CATI na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.; 3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu zakończenia rekrutacji.; 4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 7) Z Administratorem danych osobowych można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. 11 listopada 9, 08-110 Siedlce lub email: iod@inspiro.team

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

INSPIRO TEAM SP. Z O.O

Badacz danych (data scientist) to dosyć młody zawód. Pojawił się na rynku dopiero w ostatnich latach i z roku na rok odgrywa na nim coraz większą rolę. Zajmuje się poszukiwaniem, monitorowaniem, pozyskiwaniem i segmentowaniem cyfrowych informacji pochodzących z witryn internetowych. Następnie przystępuje do ich analizy i interpretacji, dzięki czemu przetwarza zdobytą wiedzę analityczną na biznesową. ...
Praca Badacz Danych (Data Scientist)