Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy

Promotor Sprzedaży

Piekarnia Familijna Sp.J. Elżbieta Kowalczyk, Witold Kowalczyk
dolnośląskie
praca stacjonarna
2181 dni temu

Ogłoszenie numer: 1958791, z dnia 2018-05-07

Piekarnia Familijna od 26 lat łączy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy liderem w innowacjach i usprawnieniach technicznych w piekarnictwie. Naszą dumą są zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydata  do naszej Piekarni
położonej w Kuźnicy Czeszyckiej, w malowniczej Dolinie Baryczy
na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • prezentowanie produktów w formie inicjatyw promocyjnych: degustacji, animacji, eventów, w punktach sprzedaży na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego i opolskiego
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez przekazywanie informacji na temat produktów, marki, przedstawianie jej walorów
  • organizowane współpracy z menagerami punktów sprzedażowych

Wymagania

Jeżeli:

  • lubisz pracę w terenie
  • jesteś dynamiczny i pomysłowy
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • jesteś gotowy do pracy w terenie

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • rodzinną atmosferę i pomocny zespół
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • bogaty pakiet socjalny

prześlij swoje CV!