Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Aviva

Aviva Sp. z o.o.

Łuków, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski

238 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.

Miejsce pracy: Łuków, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski
Opis Stanowiska:
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Profesjonalne doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem
  • Opieka nad portfelem
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej
  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i proaktywnej postawy w realizacji celów
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta
  • Przedsiębiorczość i zorientowanie na osiąganie celu
  • Umiejętność budowania pozytywnego kontaktu z Klientem
  • Umiejętność planowania czasu pracy i efektywnego go wykorzystania
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie prowizyjne, adekwatne do osiąganych wyników
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi
  • Wsparcie finansowe na początku współpracy
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera
  • Możliwość awansu na stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedażowego

POMOC W UZYSKANIU DOTACJI W WYSOKOŚCI 45 600ZŁ!!!!!

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...
Agent Ubezpieczeniowy Praca Agent Ubezpieczeniowy