Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Aviva

Aviva Sp. z o.o.

Pozań, Środa Wlkp., Kórnik, Kościan, Leszno

188 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Pozań, Środa Wlkp., Kórnik, Kościan, Leszno

Zadania i obowiązki  doradcy:

  • pozyskiwanie i obsługa klienta
  • profesjonalne doradztwo w zakresie produktów  ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • świadectwo o niekaralności
  • komunikatywność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialność
  • kreatywność

Naszym doradcom oferujemy:

  • nowy atrakcyjny system wynagrodzeń z gwarantowaną kwotą stałą
  • profesjonalne przygotowanie do zawodu
  • indywidualną ścieżkę kariery
  • samodzielne stanowisko pracy
  • bezterminową umowę o współpracę
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy