Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL BANKU - DORADCA KLIENTA

Agencja Promocji JET Sp. z o.o.
dolnośląskie, Szczecin,Gdańsk,Poznań,Kalisz,Katowice,Bydgoszcz,Wrocław,Opole,Gorzów
praca stacjonarna
6402 dni temu

Ogłoszenie numer: 24067, z dnia 2006-11-08

FIRMA DZIAŁAJĄCA W BRANŻY USŁUG PROMOCYJNYCH, TELEKOMUNIKACYJNYCH I FINANSOWYCH

Miejsce pracy: dolnośląskie, Szczecin,Gdańsk,Poznań,Kalisz,Katowice,Bydgoszcz,Wrocław,Opole,Gorzów

Opis stanowiska

Merchandising oraz pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o bazę punktów sprzedaży ratalnej.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie mile widziane, Duża motywacja do pracy, ukierunkowanie na sukces, Umiejętność samodzielnego działania, Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, Operatywność, wytrwałość, zaangażowanie, Umiejętność obsługi komputera, Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta, Atutem będzie doświadczenie w kontakcie z klientem w branży telekomunikacyjnej, finansowej lub ubezpieczeniowej, Mile widziany własny samochód.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników – podstawa + prowizja, Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole, Szkolenia i wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju zawodowego, Różne formy zatrudnienia. Praca w miastach: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdańsk, Poznań, Gorzów, Zielona Góra, Kalisz, Bydgoszcz, Wrocław, Opole, Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Rybnik.