Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Przedstawiciel farmaceutyczno-medyczny

COMEF Aparatura Naukowo-Badawcza
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
5195 dni temu

Ogłoszenie numer: 91425, z dnia 2010-02-25

Firma COMEF reprezentuje w Polsce czołowych światowych producentów Aparatury Naukowo - Badawczej.

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku przedstawiciela farmaceutyczno-medycznego należeć będzie:
  • Współpraca ze środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym zgodnie z założeniami firmy,
  • Utrzymywanie i rozwój relacji handlowych z istniejącymi oraz nowo pozyskanymi odbiorcami,
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz bieżące raportowanie prowadzonych działań i osiąganych wyników,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym i medycznym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne (biologia, chemia itd.),
  • znajomość języka angielskiego,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmowy handlowej,
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • duża motywacja i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań,
  • konsekwencja w działaniu i dążeniu do celu,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • cykl szkoleń,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy.