Przedstawiciel Farmaceutyczny

Biofarmacja Polska Sp. z o.o.

Śląskie

71 dni temu

Ogłoszenie numer: 3895368, z dnia 2020-11-17

Biofarmacja Polska Sp. z o.o. powstała na początku 2019 roku i jest oddziałem handlowym spółki UAB Biofarmacija, litewskiego lidera rynku BIO suplementów diety. UAB Biofarmacija działa od 9 lat, wykazując roczny obrót tylko na Litwie na poziomie 3 mln euro. Jest właścicielem wszystkich opatentowanych receptur sprzedawanych przez siebie suplementów.

 

Suplementy Biofarmacja spełniają nawet najbardziej rygorystyczne normy obowiązujące w Unii Europejskiej oraz posiadają szereg potwierdzających je certyfikatów m.in.: Halal, Kosher i Izraelskiego Ministerstwa Zdrowia. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być bezpiecznie przyjmowane przez kobiety ciężarne i karmiące matki, a większość z nich również przez wegan i wegetarian.

 

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciel farmaceutyczny.

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Miejsce pracy: śląskie

 

Opis stanowiska

Przedstawiciel farmaceutyczny będzie odpowiedzialny za realizacje planów sprzedaży, budowanie trwałych relacji z klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie podległym. Osoba na tym stanowisku będzie również zajmowała się bieżącym raportowaniem wyników oraz pracy.

Wymagania

  • Znajomość rynku suplementów diety,
  • Doświadczenie w pracy z produktami OTC / suplementy diety (minimum 2 lata),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Konsekwencja, systematyczność oraz sprawna organizacja czasu pracy,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
  • Dobrej jakości narzędzia pracy takie jak samochód, telefon i laptop,
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Wsparcie asystenta działu handlowego.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 7000 PLN

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Przedstawiciel farmaceutyczny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą odpowiedzialną za opracowywanie i przedstawianie ofert firmy farmaceutycznej potencjalnym kontrahentom - w tym przypadku szpitalom publicznym, prywatnym jednostkom opieki zdrowotnej, aptekom, etc. Praca przedstawiciela farmaceutycznego jest w zakresie pełnionych obowiązków niemal tożsama z pracą klasycznego przedstawiciela handlowego, występującego w ...
Praca Przedstawiciel Farmaceutyczny