Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWO-TECHNICZNY branża ciepłownicza

Eurobiomass (Polska) Sp. z o.o.
dolnośląskie, cała Polska
praca stacjonarna
4985 dni temu

Ogłoszenie numer: 115327, z dnia 2010-09-23

Dynamicznie rozwijająca się na rynku energii odnawialnych firma francusko-polska. Producent kotłów na biomasę. Główny aktor rynku kotłów średnich mocy w Polsce. Firma ukierunkowana na rozwój technologiczny i handlowy. Poszukujemy:

Miejsce pracy: dolnośląskie, cała Polska

Opis stanowiska

Zadania ogólne
  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Kontakty z klientami istniejącymi
Działania handlowe
  • Reprezentowanie firmy
  • Rozwijanie kontaktów handlowych.
  • Przekazywanie zapytań ofertowych od klientów
  • Wykonywanie wycen dotyczących zapytań
  • Udział przy tworzeniu strategii handlowej
  • Dążenie do zrozumienia potrzeb klientów
Techniczne
  • Dobre rozumienie aspektów technicznych pozwalające, w razie potrzeby, doradzić klientowi
  • Bieżące śledzenie nowości technologicznych branży ciepłowniczej

Wymagania

Ogólne
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Znajomość języka angielskiego
Techniczne
  • Niezbędna znajomość z zakresu budowy kotłów
  • Znajomość zagadnień dotyczących sieci ciepłowniczych będzie dodatkowym atutem
Dodatkowe
  • Liczne wyjazdy na terenie Polski

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Szkolenia branżowe